„Lietuvas gada produkts 2018“

Konkursa „Lietuvas gada produkts“ galvenais mērķis ir paaugstināt augstas kvalitātes lietuviešu produkcijas konkurētspēju, ieviest un nostiprināt valsts rūpniecisko ražošanu, preces un pakalpojumus vietējam vai starptautiskam patērētājam, veicināt izvēlēties kvalitatīvus lietuviešu produktus, tādējādi attīstot Lietuvas uzņēmējdarbību.

„Lietuvas gada produkts” apbalvo talantīgākos, radošākos un ar izgudrotāja spējām apveltītus cilvēkus, kas rada un prezentē jaunus, ekskluzīvus produktus, tādējādi, ar savu darbu stiprinot mūsu ekonomiku, ceļ vispārēju labklājību.

"Apbalvoti tiek labākie," saka LCC prezidents R. Dargis

AS "Geld Baltic" izstrādāja un ieviesa "SUPERGARDEN ADVENTES KALENDĀRU" ar auksti žāvētām ogām, augļiem un dārzeņiem. Šis produkts tirgū ir īpašs, inovatīvs, orientēts uz bērniem un pusaudžiem. Šis kalendārs- lieliska alternatīva šokolādes un konfekšu adventes kalendāriem. Tā mērķis ir mainīt uzkodu paradumus, izvēlēties nevis cepumus vai šokolādi, bet ogas, dārzeņus un augļus. Produkta ideja ir attaisnojusi liktās cerības, tad 2018. gadā šis produkts tika apbalvots ar "LIETUVAS GADA PRODUKTS" zelta medaļu.

Ekonomikas ministrs Virginijus Sinkevičius, pasniedzot medaļas uzņēmuma vadītājiem, paziņoja, ka viņs lepojas pārstāvēt Lietuvas uzņēmējdarbību. Lietuvas produktu kvalitāte ir lielisks mūsu valsts vēstnieks ārpus Lietuvas.


Biļetens

Esi pirmais, kurš uzzina jaunumus