DUK

Liofilizācija ir process, ko izmanto pārtikas žāvēšanai maigā, bet efektīvā veidā. Procesa laikā tiek sasniegta ārkārtīgi zema temperatūra un tiek radīts vakuums - šādos apstākļos sasalušais ūdens nonāk gāzveida stāvoklī, apejot šķidro fāzi.

 

Šī iemesla dēļ liofilizācija tiek uzskatīta par zelta standartu žāvēšanai, ļaujot saglabāt produkta iekšējo struktūru. Tiek saglabātas visas derīgās uzturvielas, kas nosaka ne tikai ieguvumus organismam, bet arī garšu un aromātu. Šis process noņem vairāk ūdens nekā parastā žāvēšana, padarot produktus daudz vieglākus un ar ilgāku glabāšanas laiku līdz 2 gadiem!

 

Liofilizācija ir dabisks process, kurā netiek izmantotas nekādas piedevas, tāpēc gala produkts ir tikpat dabīgs kā svaigs un piemērots pat neapstrādātiem pārtikas produktiem.

Liofilizēta pārtika saglabā izcilu garšu, tekstūru un uzturvērtību līdz pat 2 gadiem (termins mainās atkarībā no produkta).

Žāvēšana liofilizācijā tiek uzskatīta par labāko žāvēšanas / konservēšanas metodi. Liofilizētai pārtikai ir būtiskas priekšrocības salīdzinājumā ar žāvētu pārtiku:

Liofilizētā pārtika saglabā visas labvēlīgās uzturvielas;
Ievērojami spēcīgāka garša un aromātiskās īpašības;
Produkta ārkārtīgi mazais svars ir noderīgs ceļojot;
Produkts ilgu laiku saglabājas lieliskā stāvoklī.
_____

Tiesa, liofilizēts produkts gandrīz vienmēr ir kraukšķīgs. Ja jums patīk kraukšķīgums, liofilizēta uzkoda kļūs neaizstājama.
Žāvēšanai liofilizācijā netiek izmantotas piedevas vai konservanti. Žāvēti augļi (atkarībā no ražotāja) var saturēt cukuru vai citas piedevas.

Jā. Termini apraksta to pašu tehnoloģiju.

Liofilizēti Super Garden produkti ir dabiski.

Jā, procesā izmantotā temperatūra ir zemāka par 40 oC.

Liofilizētie produkti ir jāaizsargā no mitruma, dienasgaismas un gaisa, kas nonāk iepakojumā.

Zinātnieki sauc liofilizāciju par perfektu žāvēšanas metodi, jo šis process saglabā gandrīz visus vērtīgos materiālus.

Var izmantot kā uzkodu, gludu, ar pārslām, putru, konditorejas izstrādājumu dekorēšanai, ar jogurtu un tā tālāk.

Mēs atrodamies Ramygala 149E, Panevēža. Lietuva.

Jā, jūs varat saņemt preces mūsu fiziskajā veikalā.

Užsakant prekes iki 30 eur., pristatymo kaina – 3 eur.

Nemokamas pristatymas nuo 30 eur.

Parasti pasūtījumu izpildām tajā pašā dienā, un pasūtījums klientam Lietuvā tiek piegādāts 1-3 darba dienu laikā, Eiropā 3-10 darba dienu laikā, visur citur 5-20 darba dienu laikā.

DPD, omniva, LP express, DHL, FedEx.

Jā, izvēloties piegādes metodes saņemšanu veikalā, pasūtījumu varēsiet izņemt fiziskajā veikalā pēc adreses - Ramygalos 149E, Panevėžys.

Jā, mēs sūtām pasūtījumus uz visām pasaules valstīm.

Jā. Pasūtījumā atlasiet, ko pērkat kā uzņēmums, un norādiet uzņēmuma informāciju.

Lūdzu, sazinieties ar e -pastu par jebkādām neatbilstībām. pa e-pastu eshop@supergarden.lt vai tālr. 865674381. Mēs novērsīsim visas kļūdas.

Pēc pasūtīšanas tiešsaistē un izvēloties saņemšanu veikalā, ierodoties fiziskajā veikalā, jūs varēsit maksāt ar kredītkarti vai skaidrā naudā.

Biļetens

Esi pirmais, kurš uzzina jaunumus