Jaunas garšas

BITES Liofilizētu ogu uzkoda

Ceļojumā, pārgājienā vai darbā čipsu vai saldumu vietā - uzkoda ikvienam, kam rūp, ko ēd. 100% dabīgs augu izcelsmes produkts, kas piemērots pat vegāniem. Uzkodas ir pilnas un arī ļoti ērtas - maza, kompakta pakete, kuru ērti ievietot mugursomā vai rokassomiņā un ņemt līdzi ceļojumā vai darbā. Ievietojot bērnu pusdienu kastē, jūs būsiet pārliecināts, ka viņš ēd vairāk ogu, augļu un dārzeņu! Un pats galvenais - uzkoda ir laaaaabai garšīga!

Daudzums:

1,29 €
Noliktavā

Piemērots lietošanai

Kā uzkoda

Ceļojumā, pārgājienā vai darbā, čipsu vai saldumu vietā - auksti žāvēta uzkoda ikvienam, kam rūp, ko ēd. 100% dabīgs augu produkts, kas piemērots pat vegāniem. Uzkoda ir pilna un arī ļoti ērta - neliels, kompakts iepakojums, ko ērti ievietot mugursomā vai rokassomiņā un ņemt līdzi ceļojumā vai darbā. Un pats galvenais - uzkoda ir ļoti garšīga!

Ceļā

Liofilizētos produktus ir ērti ņemt līdzi, lai kur jūs atrastos.

Uzkodas "BITES" radījām mēs, sadarbojoties ar KTU Ķīmiskās tehnoloģijas fakultātes zinātniekiem. Mūs ir iedvesmojuši mūsdienīgi, steidzīgi cilvēki, lai radītu šīs uzkodas, jo BITES ir tieši tas, ko viņi var ātri uzkodēt starp noslīkumiem. Mūs iedvesmoja arī astronauti, jo ASV kosmosa programmas astronauti jau pirmajās dienās ēda saldētu kaltētu pulveri un mazus pārtikas kubus .. tāpēc mēs šo pārtikas uzkodu saucam par "nākotnes ēdienu". Tas ir novatorisks ēdiens ar augstu bioloģisko vērtību, kas satur tikai dabīgas sastāvdaļas: liofilizētu ogu un dārzeņu pulveri, kakao sviestu un zirņu olbaltumvielu izolātu.

2019. gads Lietuvas gada produkts!

Uzkodas BITES balvu pasniegšanas ceremonijā "Natural & Organic Awards Scandinavia" ieguva labākā jaunā uzkodu produkta titulu.

Sastāvs: liofilizētas ogas (dzērvenes, avenes, mellenes, zemenes, niedres), kakao sviests, zirņu proteīna izolāts.

Ražotājs: UAB "Geld Baltic".

Uzglabāt sausā un vēsā vietā.

Izcelsmes vieta: Eiropas Savienība.

Enerģētiskā un uzturvērtība 100g

Enerģētiskā vērtība

2325 kJ 558 Kcal

Tauki

47 g

No tiem piesātinātie tauki

27 g

Ogļhidrāti

22 g

No tiem cukuri (g)

22 g

Olbaltumvielas

8.2 g

Sāls

0 g

Šķiedru materiāli

12.7 g

Biļetens

Esi pirmais, kurš uzzina jaunumus