Dāvanu komplekti

BITES maisījumu komplekts

Ideāls dabisko uzkodu komplekts bērniem un cilvēkiem, kam patīk āra aktivitātes! Iepakojums ir viegls un mazs - ideāls, lai kabatā saglabātu veselīgas uzkodas! Komplektu veido augļi BITES (4gab), ogas BITES (3gab) un dārzeņi BITES (3gab).

Daudzums:

10,99 €
Noliktavā

Piemērots lietošanai

Kā uzkoda

Ceļojumā, pārgājienā vai darbā, čipsu vai saldumu vietā - auksti žāvēta uzkoda ikvienam, kam rūp, ko ēd. 100% dabīgs augu produkts, kas piemērots pat vegāniem. Uzkoda ir pilna un arī ļoti ērta - neliels, kompakts iepakojums, ko ērti ievietot mugursomā vai rokassomiņā un ņemt līdzi ceļojumā vai darbā. Un pats galvenais - uzkoda ir ļoti garšīga!

Ceļā

Liofilizētos produktus ir ērti ņemt līdzi, lai kur jūs atrastos.

Uzkodas "BITES" radījām mēs, sadarbojoties ar KTU Ķīmiskās tehnoloģijas fakultātes zinātniekiem. Mūs ir iedvesmojuši mūsdienīgi, steidzīgi cilvēki, lai radītu šīs uzkodas, jo BITES ir tieši tas, ko viņi var ātri uzkodēt starp noslīkumiem. Mūs iedvesmoja arī astronauti, jo ASV kosmosa programmas astronauti jau pirmajās dienās ēda saldētu kaltētu pulveri un mazus pārtikas kubus .. tāpēc mēs šo pārtikas uzkodu saucam par "nākotnes ēdienu". Tas ir novatorisks ēdiens ar augstu bioloģisko vērtību, kas satur tikai dabīgas sastāvdaļas: liofilizētu ogu un dārzeņu pulveri, kakao sviestu un zirņu olbaltumvielu izolātu.

2019. gads Lietuvas gada produkts!

Uzkodas BITES balvu pasniegšanas ceremonijā "Natural & Organic Awards Scandinavia" ieguva labākā jaunā uzkodu produkta titulu.

Ražotājs: UAB "Geld Baltic".

Uzglabāt sausā un vēsā vietā.

Izcelsmes vieta: Eiropas Savienība.

Biļetens

Esi pirmais, kurš uzzina jaunumus