Dāvanu komplekti

Kaste ar liofilizētiem sieriem

Četri dažādi siera veidi vienā burkā liks ikvienam siera cienītājam iemīlēties no jauna un pēc tam. Lielisks pārsteigums un uzkoda uz galda, lai sagaidītu jauno gadu!

Daudzums:

39,99 €
Noliktavā

Piemērots lietošanai

Kā uzkoda

Ceļojumā, pārgājienā vai darbā, čipsu vai saldumu vietā - auksti žāvēta uzkoda ikvienam, kam rūp, ko ēd. Uzkoda ir pilna un arī ļoti ērta - neliels, kompakts iepakojums, ko ērti ievietot mugursomā vai rokassomiņā un ņemt līdzi ceļojumā vai darbā. Un pats galvenais - uzkoda ir ļoti garšīga!

Par dzērieniem

Liofilizēto produktu kraukšķīgums un trauslums lieliski iederēsies pie jebkura jūsu izvēlētā dzēriena.

Ceļā

Liofilizētos produktus ir ērti ņemt līdzi, lai kur jūs atrastos.

Mērču un pastas ražošanā

Visas jūsu iecienītās mērces un pastas iegūs jaunu - greznu garšu.

Sastāvdaļas: Čedaras siers - piens, sāls, rauga kultūra, ferments, krāsviela (anāts). Memel siers ar halapeno - pasterizēts piens, galda sāls, krāsvielas: anāts, beta karotīns, pienskābes baktēriju raugs, ferments, zaļie un sarkanie halapeno pipari. Mēmeles siers ar baziliku - pasterizēts piens, galda sāls, krāsvielas: hlorofilīnu vara kompleksi, beta karotīns, pienskābes baktēriju raugs, ferments, baziliks. Ementāles siers - pasterizēts piens, sāls, rauga kultūra, ferments.
Uzglabāt vēsā, sausā vietā.
Izcelsmes vieta: Eiropas Savienība.
Ražotājs: UAB "Geld Baltic".

ENERĢIJAS UN UZTURVĒRTĪBA 100G

Čedaras siers - enerģētiskā vērtība 2699 kJ 651 Kcal, Tauki 54,12 g, No tiem piesātinātie tauki 0,34 g, Ogļhidrāti 0,1 g No tiem cukurs (g) 0,1 g, Olbaltumvielas 41 g, Sāls 2,88 g, Šķiedru materiāli 0 g.

Memel siers ar halapenu - enerģētiskā vērtība 1381 kJ 332 Kcal., Tauki 23,8 g No tiem piesātinātie tauki 17,9 g, ogļhidrāti 2,2 g no tiem cukuri (g) 0 g, olbaltumvielas 25,7 g, sāls 2,2 g, šķiedraina materiāli 0 g.

Memel siers ar baziliku - enerģētiskā vērtība 1381 kJ 332 Kcal., Tauki 23 g. No tiem piesātinātie tauki 17,9 g, ogļhidrāti 1,4 g no tiem cukuri (g) 0 g, olbaltumvielas 25,7 g, sāls 2,2 g, šķiedraina materiāli 0 g.

Ementāles siers - enerģētiskā vērtība 1532 kJ 369 Kcal., Tauki 29 g., No tiem piesātinātie tauki 19 g., Ogļhidrāti 0,5 g, no tiem cukurs (g) 0,5 g, olbaltumvielas 27 g, sāls 0,5 g, šķiedraina materiāli 0 g.

Biļetens

Esi pirmais, kurš uzzina jaunumus